O firmie

O firmie

Projektowaniem wnętrz zajmujemy się od 1985 roku. Początkowo firma mieściła się przy ulicy Jagiellońskiej 2, skąd w 2001r. przeniesiona została do budynku przy ulicy Jagiellońskiej 2B, w którym przygotowane zostały lepsze warunki do pracy i obsługi klienta.

Główną działalnością firmy jest tworzenie projektów architektury wnętrz od etapu projektu do jego realizacji. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne poprowadzenie przez proces inwestycyjny, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wciąż szukamy nowych – lepszych rozwiązań funkcjonalnych i designerskich.

Łączymy w swoich projektach funkcjonalność z prostą formą, nie zapominając o otaczających elementach i wartości kulturalnej. Staramy się wypracować kompromis pomiędzy marzeniami klienta i naszą wizją danego tematu. Architektura wnętrz to główny kierunek projektowy, którym się zajmujemy.

Powierzone zadania wykonujemy kompleksowo, od koncepcji poprzez wszystkie fazy projektu łącznie z nadzorem autorskim nad realizacją.

architekt_whnętrz_jadwiga_rozbroj

 

 

Jadwiga Rozbrój, architekt wnętrz po ukończeniu w 1984r. Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale Architektura Wnętrz zaczęła czynnie projektować wnętrza o różnorodnym przeznaczeniu i charakterze. Były to obiekty użytku publicznego, banki, restauracje, budynki sakralne oraz prywatne. Uważa, że z prawie każdego pomieszczenia można uczynić interesujące wnętrze o indywidualnym klimacie, nastroju i charakterze. Ma na swoim koncie dziesiątki zrealizowanych projektów. Wykształcenie artystyczne połączone z praktyką, doświadczeniem zawodowym i wiedzą budowlaną są gwarancją starannego i rzetelnego podejścia do każdego tematu projektowego.