Oferta

Nasza oferta

Każdy projekt rozpoczynamy od wnikliwej analizy potrzeb i wyobrażeń, jakie klient ma o swojej inwestycji. Wspólnie  dochodzimy do najlepszych rozwiązań. Nasz projekt będzie na najwyższym poziomie nie tylko od strony wizualnej, lecz także praktyczno-użytkowej. Zwracamy szczególną uwagę na ergonomię, aby zrealizowana architektura oraz wnętrza wychodziły naprzeciw konkretnym potrzebom Klienta.

W naszej pracowni powstają projekty:

  • domów jednorodzinnych
  • obiektów użyteczności publicznej, restauracji, barów, hoteli i pensjonatów
  • projekty wnętrz mieszkalnych, domów, apartamentów, biur i powierzchni handlowych
  • salonów kosmetycznych, fryzjerskich i urody
  • jednostkowych wnętrz np. projekt łazienki, kuchni, salonu, sypialni i pokoju dziecięcego

Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Każdy projekt jest dla nas ciekawym wyzwaniem. Tworzymy architekturę, która jednocześnie jest użytkowa i dobrze wygląda. Projektowane wnętrza są współczesne, charakteryzują się ponadczasową stylistyką. Niezwykle ważne są przede wszystkim: funkcjonalność rozwiązań oraz wyszukana forma plastyczna.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ PRZEBIEGA NASTĘPUJĄCO :

I etap: (spotkanie i rozmowa z Inwestorem)

W czasie pierwszej rozmowy z Klientem-Inwestorem następuje określenie zakresu prac nad projektem, co pozwala wstępnie dokonać wyceny projektu, terminu jego wykonania, a następnie po ustaleniu warunków, dochodzi do podpisania umowy;

II etap (koncepcja)

Projekt koncepcyjny jeden, lub kilka powstaje na podstawie dostarczenia dokumentacji technicznej budowlanej, lub po wykonaniu inwentaryzacji obiektu, wykonaniu zdjęć
i pomiarów na obiekcie.

III etap (projektowanie)

Po wybraniu koncepcji następuje rozwinięcie i opracowanie projektu wykonawczego, aranżacja wnętrza, dobór kolorystyki wykonanie wizualizacji fotorealistycznej oraz dobór materiałów. Łączą się z tym wyjazdy do hurtowni, sklepów z elementami wyposażeniem wnętrz, składów meblowych i oświetleniowych, hurtowni tkanin oraz materiałów dekoracyjnych i innych. Następuje wybór realizatorów projektu i nadzór, który polega na częstych wizytach na obiektach i spotkaniach z wykonawcami.